The President’s Circle

The President’s Circle $300 to $499

Susan Ade
Susan Agne ’66*
Dorothy Aiksnoras-Vallee ’71*
Kathleen & John Altieri
Heather Andreana ’94**
Gregory Andrulis Jr. ’81
Anita Barata
Michael Bartunek ’05 & Kara Nagle-Bartunek ’04
Edward & Antonia Belenski
David Belles**
Joel Boisvert ’74
Jennifer Bothwell ’83
Steven Brackett ’78
Mark Bradley ’90*
Charlotte Braziel ’80
Evelyn Brown ’77/’80 MS
Daniel & Wendy Bruce
Irene Burke ’90 MS*
Andrew III ’80 & Del Anne ’65 Carey**
Janet Caruso
Robert Caruth
Catherine & Christopher Cassin
Lyle Champagne
Ying Chen ’14
Constance Clabby
Thomas Clark ’06/’09 MS
Vincent Connors ’78
David Cooke
Joann Corbisere-Ashley
David & Francine Coss
Margarita Cusson
Carol Cyr ’94*
Janet Dance
Roger Dean ’84*
Sheila Deprey-Daniotti ’88
Danielle & Michael DeRotto
Kevin ’98 & Allison ’98 Donnelly**
Christopher Dorsey ’96 & Sarah Britton**
Lloyd & Gwen Duff
Bonnie Edmondson ’87
Mark & Tammy Eisenmann
David Engelson ’67/’70 MS*
Maureen Fahey*
Michael Federico
Rebecca & Douglas Fellows
Lori & Richard Fernandes
Karen & David Field
Karen Fieldman
Mark & Mary Fitzsimmons
Cary Freston
Edward Gaffney Jr. ’69
Edward Giard ’00 MS**
Robert & Elaine Gingerella*
Raymond Gorman
Laureen Gosselin ’86**
Russell Hagios
James Howarth*
Thayne Hutchins Jr. ’05
Peter & Angela Hyde
Barbara Jacobsen ’70 MS**
James ’76 & Marilyn ’76 Jamgochian
Craig Jasenski ’83
Jane Joesten ’85
Anita Jones
John & Meghan Khairallah
Lisa Kirk ’84*
Laurel Kohl ’01*
James Kranich
Richard Larson ’86*
Lori & John III LaRusso
Lee & Tricia Lasto
Daniel & Karen Lemire
Laurie & Gaetan Letourneau
Betty Levey ’52
Steven Lipman
Alyssa & Frank Lopiano
Stanley Machnik ’84
Mark & Susan Manser
Derrick & La Shawn ’93 McBride**
Thomas McGuire ’97
George McKulla III
Jennifer Morrison ’84**
Stanley Morytko Jr. ’74**
Edwin Muenzner ’95*
Diane Nadeau ’98
Judith & Joseph Nesdill
Shannon Niezelski ’91
Richard Norell*
Karen Ogorzalek ’88**
Deborah Ostien ’81/’87 MS
Ruthellen Ouimet ’02
John Jr. & Karen Parker
Philip & Paula Passero
Jane Peckham ’59
Michael ’87 & Megan ’90 Pellegrino
Glenn Perry
Geeta Pfau
Adam Phaiah ’05/’12 MS
James Plocharczyk ’79
Thomas Poirier ’76
David & Bertha Rappe*
Mace & Nina Rattet
Carol Reichardt**
Pamela Riccio ’87**
Donald Richmond ’74*
Linda Rizzo ’65
Gail Rogers ’59
Christopher & Jean Russell
Lisa Sachatello
Beverly Sanford-Follis ’70
Rexford Santerre ’78*
Andrea Savastra ’96
Kathleen & Paul Shimwell
Kimberly Silcox**
Mary Sirois
Richard Smith ’74/’75 MS
Alexander Smola ’16
Barbara Staples*
J. Staub
Carl Stensland ’14
Robert ’63 & Judith ’65 Strouse**
Kristina Stygar
Alexander Taddeo ’16
Timothy Taylor
Roland Sr. ’61 & Colette ’61 Trailor**
David Turner ’02
Frank Valente
Sheridan Vernon
Jay Wederstrom ’78
Hans Weiss*
Christina West-Krupa
George Whiting**
Michael Jr. ’74 & Joyce ’76† Wrabel

† Deceased Donor
* Donor for five or more consecutive years