F.R. Noble Associates

F.R. Noble Associates $1,000 to $4,999

Jacqueline Abbott
Roger Abell ’70**
Anne Alling ’79*
Ronald & Lisa Asta-Ferrero
Marshall & Angela Atwater
Jeffrey Baylock & Georgina Benoit ’89**
Jared Beazley ’97
Kenneth ’78 & Beverly ’79 Bedini**
Myra Berghane**
Thomas Blake ’75*
Tracey Boyden ’89*
Jeffrey ’79 & Virginia Brown*
Mark & Colleen Campbell
Linda & Michael Cipriani
Sherman & Paula Clebnik
Mark Connolly Jr. ’10 MS*
Michael Cotela ’81
Elizabeth Cowles
Stacia & Richard Crockett
Lewis & Kimberly Crone
Peter Dane*
Kenneth DeLisa**
Walter Diaz**
Lura & Konrad Dillow
Marie Duquette ’81*
M. Susan & Philip Emond
David Enggas
Kathleen Fabian ’72**
Arthur Jr. ’70 MS† & Carolyn ’81 Forst
Marc Freeman ’93 & Amy Sheehan ’94
Tina Fu**
James Girard ’97*
William Goba ’71 MS & Joan Russoniello Goba ’69 MS**
Heidi Groeger ’05
Barry Huber & Barbara Cignotti-Huber**
Anne Iezzi ’79
Robert Jennette*
John Johnson Jr. ’03
Pedro Johnson
Francis Kelly
John Kelly ’84 & Kathleen Doyle Kelly
Charleen Knapp ’77/’85 MS**
Cynthia Konney ’77*
Karl Krapek
Michael & Alison Labrecque
Daniel & Susan ’80 MS† Leach*
Beth & Timothy Lewis
Estela Lopez
Jeremiah Jr. & Virginia Lowney
Cassandra & Jason Lukasiewicz
Marcia & Thomas Marien
Marcia McGowan
Thomas Meyer Jr. ’06*
Michael & Emma Muchin
Carmen Nunez
Wayne & Brenda Orlowski
Edward Osborn**
Dimitrios & Sterie ’95 MS Pachis
Susan Pate ’76*
Maureen & Michael Pernal**
Donald ’82 & Joanne ’76 Philips
Raymond Jr. ’96 & Marlene ’94/’99 MS Piche*
Laureen & John Pratt
Elizabeth Regan ’79/’89 MS*
Kathleen Regan-Pyne ’79**
Antonio & Marjorie Romano
Ruth Rosebrooks ’54**
Deborah Roth*
Sandra Roth ’71 MS**
Mohd RuJoub
Lori Runksmeier
Paul Safin ’78*
Nancy Salter
Kyle Savage ’09*
Michael Jr. ’75 & Lorraine Scanlon**
Dean Scinto ’87**
Steven ’86 & Dawn ’07 Shane**
Michael & Tanya Shekman
Ellen Sidor
William Sisco**
Mark & Patricia Smaldone
Scott ’92 & Dianne ’98 MS Smith*
Brian ’08 & Marisa ’08 Sullivan
Alastair Taylor
Barbara Tucker*
Bruce Tyler Jr.
LeighAnn & Mark Valliere
Raymond Voght IV ’93
Russell White ’81**
David ’84 & Tara ’84/’04 MS Whitehead
Claudia Widdiss*
Ralph Jr. & Ruth ’83/’86 and ’89 MS Yulo**
Andrew Zlotnick ’85*

† Deceased Donor
* Donor for five or more consecutive years