Alumni Donors by Class Year

Alumni Donors by Class Year

  • (I) The Tower Society
    • Platinum        $50,000 +
    • Diamond        $25,000 to 49,999
    • Gold               $15,000 to 24,999
    • Silver             $10,000 to 14,999
    • Bronze           $5,000 to 9,999
  • (II) Miriam Skidmore              $2,500 – 4,999
  • (III) F.R. Noble Associates     $1,000 to 2,499
  • (IV) The 1889 Society            $500 to 999
  • (V) The President’s Circle      $300 to 499
  • (VI) The Century Club            $100 – 299
  • (VII) Friends of Eastern          $50 to 99
  • (VIII) Donors                           $1 to 49

1943

Gussie Sitkin EdD ’43 (V)

1944

Anne Mahalawich 44/’67 MS (VI)**

1947

Madelyn Briggs ’47 (VIII)

1948

Richard Briggs ’48 (VIII)†

1949

Patricia Howard ’49 (VIII)
Teresa James ’49 (I)**

1950

Margaret Waterman ’50 (VI)

1951

Francis Perrotti ’51 (IV)**†
George Tedeschi ’51 (VIII)
Mr. Richard Waterman ’51 (VI)
Dorothy Young ’51 (VI)
Ralph Young ’51 (VI)

1952

Francesca Dussault ’52 (VI)
Marvin Edelman ’52 (VII)
Elizabeth Levey ’52 (V)

1953

Gladys Bingham ’53 (VIII)
LeRoy Burgess ’53 (VI)
Francis Burnham Jr. ’53 (III)*
Gerard Cotnoir ’53 (VII)
Jean Derby ’53 (VI)*
Evelyn Franson ’53 (V)*
Irene Gantick ’53 (VI)
Richard Grenier ’53 (VI)
Carol Hunsinger ’53 (VII)
Rita Jackson ’53 (VII)
Alfred Kivlin ’53 (VIII)
Jane Lamb ’53 (VII)
Jeanne Reid ’53 (VII)
Edward Requardt ’53 (III)
Edmond Seney ’53 (VII)
Anthony Strazzo ’53 (VII)
Dolores Testa ’53 (VIII)
Edward Timbrell Jr. ’53 (VI)*
Rose Viti ’53 (VIII)
Edward Volle ’53 (VI)
Doris White ’53 (VI)
Jean Wolfe ’53 (VI)

1954

Roberta Hemmann ’54 (VII)
Lewis Lamb ’54 (VII)
Joseph Narotsky PhD ’54 (VI)
Ada Roth ’54 (VII)
Mrs. Marie Strazzo ’54 (VII)
Mary Sweeney ’54 (VIII)*

1955

Sarah Bombria ’55 (VI)
Carole Fish ’55 (VI)
Catherine Hiller ’55 (VIII)
Norma Paradis ’55 (VI)**
Hermine Purvis ’55 (VII)**

1956

Dorothy Carlyle ’56 (I)**
Gladys Krisgman Tucker ’56 (VIII)
Robert Spillane ’56 (VI)†

1957

Marilyn Barnes McFarland ’57 (VI)*
Carol Bush ’57 (VIII)**
Jean Fishbone ’57 (VI)
Morris Fishbone ’57 (VI)
Ruth Katten ’57 (VIII)
Louis Leta Jr. ’57 (VI)
Marie Long ’57 (VII)*
Adrienne Mansfield ’57 (VII)
Geraldine Spillane ’57 (VI)
Dorothy Swanson ’57 (VI)

1958

Mr. Henry Haddad ’58 (VII)†
Judith Haddad ’58 (VII)
Frances Leta ’58 (VI)
Andrew Maneggia ’58 (VI)
Geraldine Murphy ’58 (VII)
Carol Ouillette ’58 (VII)
Mary Russo ’58 (VI)*
Margaret Williams ’58 (VII)

1959

William Gregonis ’59 (VI)
William Hargreaves ’59 (VI)
Thomas Kelly ’59 (VIII)
Fred Murphy ’59 (VII)†
Jane Peckham ’59 (V)
Carol Schilke ’59 (IV)
Audrey Smith ’59 (VI)
Albert Vertefeuille ’59 (VI)

1960

Esther Beierle ’60 (VIII)
Jeanne Crowley ’60 (VIII)*
Kathleen McKnight ’60 (VI)
Patricia Rust ’60 (VII)*
Marie Twomey 60/’69 MS (VII)
Barbara Zulick ’60 (VII)

1961

William Ayer ’61 (VI)*
A. David Babbitt ’61/’73 MS (VIII)
Gail Gustafson ’61 (VIII)
Roslyn Haney ’61 (V)*
William Tobin ’61 (VIII)
Colette Trailor PhD ’61 (VI)*
Roland Trailor Sr. ’61 (VI)

1962

Beverly Anthony ’62 (VIII)
Margaret Bilda ’62 (VII)
Richard Bilda ’62 (VII)
Jacqueline Burgess ’62 (VI)
Carol Cohen ’62 (V)
Donald Cohen ’62 (V)
William Diffley PhD ’62 (VI)
Brenda Holmwood ’62 (VIII)
Joan Johnson ’62 (VIII)
William Juzwic ’62 (VII)
Ellen Tambornini 62/’89 MS (VII)
Judith Vertefeuille ’62 (VI)

1963

Hazel Barber ’63 (VI)
Carolyn Dawkins ’63 (VI)
Janet DeCarolis ’63 (VI)
James Forrest ’63 (VII)
Richard Fournier ’63 (VI)
Judith Grenier ’63 (VI)
Elsie Hall ’63 (V)*
Sandra Hartmann Nuccio ’63 (VIII)
Joyce Lafleur ’63 (VII)
William Lafleur ’63 (VII)*
Anne Logan ’63 (VII)
James Logan ’63 (VII)
Mary McCarthy ’63 (VII)
Sheridan Medeiros ’63 (VI)
Bertram Nussbaum ED.D ’63 (VII)**
Diane Parker ’63 (VII)*
George Parker ’63 (VII)
Judith Romano ’63 (VIII)
Maxine Schortman ’63 (V)
Joseph Spillane ’63 (VI)*
Angela Sposito ’63 (VI)
Robert Strouse ’63 (V)*
Marjorie Swaggart ’63 (VI)
Margaret Traskos ’63 (VII)*
Edward Wiezbicki ’63 (VI)

1964

Eleanor Campo ’64 (VIII)
Lawrence Colvin ’64 (V)
Mrs. Elizabeth Henseler ’64 (VI)
Mr. Robert Henseler ’64 (VI)
Laura Hines-Jurgens ’64 (VIII)
Adeline Jernstrom ’64 (VI)
Paulann Lescoe ’64 (VI)
Priscilla Minnich ’64 (VIII)
Joyce Parker ’64 (VI)*
Natalie Perry ’64 (VI)
Margaret Richardson ’64 (VIII)
Ruth Swift ’64 (VII)*

1965

Edith Brainard ’65 (VIII)
Flo-Ann Capiga ’65 (VIII)
Del Anne Carey EdD ’65 (IV)
Carol Colvin ’65 (V)
Natalie Cone ’65 (VI)
Lance Magnuson ’65 (VIII)
Harry Mantzaris ’65 (VI)
William Meehan ’65/’70 MS (IV)
Neil Mesick ’65 (VII)
William Nizamoff ’65 (VII)**
Regina Nowak LaRose ’65 (VIII)**
Edith Prague ’65 (VI)*
Helene Sharples ’65 (VI)
Gail Stafford ’65 (VI)
Judith Strouse ’65 (V)
Norma Wu ’65 (VI)

1966

Susan Agne ’66 (V)*
Harriet Cutler ’66 (VII)
Elaine Dugas Shea ’66 (VI)*
Elizabeth Forrest ’66 (VII)
Paula Melillo ’66 (VI)
Robert Pakenham ’66 (VIII)
Linda Raffa ’66 (VIII)*
Priscilla Salvatore ’66 (VII)
Pauline Trahan ’66 (VIII)
Marion Varga 66/’72 MS (VIII)*
Robert Yeaw Jr. ’66 (VI)**

1967

David Engelson 67/’70 MS (VII)*
Margaret Lavezzoli ’67 (VII)
Marianne Meaney ’67 (VII)
Jean Smith ’67 (VII)
James Vitagliano PhD 67/’72 MS (VII)

1968

Richard Arnold ’68 (VI)
Carol Blancato ’68 (VII)
Robert Brewster ’68 (VI)
Richard Brown ’68 (VIII)
Susan Cohen ’68 (VIII)
Patricia Cosma ’68 (VII)
Daniel Coughlin ’68 (VI)
Patrick Dougherty ’68 (VIII)
Susan Dutch ’68 (VII)
Margaret Festi ’68 (VI)
Daniel Fontaine ’68 (VII)
Carol Foss ’68 (VIII)
Mary Ellen Giard ’68 (VII)
Jeralyn Hankinson ’68 (VI)
Mr. William Hankinson ’68 (VI)
Carolee Hart ’68 (VIII)
Marilyn Levine ’68 (VI)
George Palladino ’68 (VI)
Beverly Park ’68 MS (VIII)
Jean Pisciotta ’68 (VI)
Jean Slaney ’68 (VII)
Mildred Sokolowski ’68 (VIII)*
Priscilla Stetson ’68 MS (VIII)
Anthony Valace ’68 (VI)
Donna Valli ’68 MS/’68 (VI)
Brien Ward ’68 (VI)

1969

Steve Blevins ’69 (V)
Grace Bochain ’69 (VIII)
Robert Brzozowski ’69 (VI)
Suzanne Conte ’69 (VII)
Paula Coughlin ’69 (VI)
Carol Demilia Brusseau ’69 (VII)
Edward Gaffney Jr. ’69 (V)*
Gloria Gamache ’69 (VIII)
Carla Goodwin ’69 (IV)*
Eileen Jensen ’69 (VIII)
Jane King 69/’73 MS (VII)
David Munson ’69 (VII)*
Dorothy Palmer ’69 (VIII)
Janet Pardus ’69 (VIII)
Joann Robertson ’69 (VI)
Joan Russoniello Goba ’69 MS (V)*
F. Robert Sandin ’69 MS (VI)
Nancy Schwanda ’69 (VI)
Ralph Serrilli ’69 (VI)
Carole Sheffield ’69 (VI)*
Sandra Sievers ’69 (VII)
Linda Thompson ’69 (VIII)
Donna Young ’69 (VI)*

1970

Roger Abell ’70 (III)
Trent Alexopoulos ’70 (VI)
Susan Audette ’70 (VII)
Jennifer Blevins ’70 (V)
Angela Bowen ’70 (VIII)
Stewart Brewster ’70 (VI)
Antoinette Brzozowski ’70 (VI)
Jane Denault 70/’74 MS (VII)**
Timothy Dodge ’70 (VIII)
David Hoffman ’70 (VIII)
Barbara Jacobsen ’70 MS (IV)**
Theresa Kalber ’70 (I)
Armand Lambert ’70 MS (VIII)
Susan Linden ’70 (VI)
Robert MacDougall ’70 (IV)
Jeanne Marchand ’70 (VII)
John Morrill ’70 (VI)
Joyce Noy ’70 (VIII)
Andrea Schaffer ’70 (VIII)
Beverly Sanford-Follis ’70 (IV)
Thomas Serra ’70 (VI)
Douglas Sharples ’70 MS (VI)
Sherlene Skov 70/’74 MS (VII)
Frederick Souza ’70 (VI)
Patricia Sullivan ’70/’76 MS (VII)
Patricia Thompson ’70 (VI)*

1971

Dorothy Aiksnoras-Vallee ’71 (V)*
Judith Card ’71 (VIII)
Charles Carroll 71/’81 MS (VII)
Bonnie Dodge ’71 (VIII)
Kathleen Donahue ’71 (VIII)
Gloria Drouin ’71 (VI)
Paul Drouin ’71 (VI)
William Goba ’71 MS (V)
Beverly Greenwood ’71 (VIII)
Sandra Kiger 71/’74 MS (VI)*
Ruth Kneier ’71 MS (VIII)
John Lescoe ’71 (VI)†
Becky Morrone ’71 (VIII)
Patricia Radocy ’71 (VI)
Sandra Roth ’71 MS (II)**

1972

Marjorie Bachand ’72 MS (VII)
Marlene Barry ’72 (VIII)
Karen Bebyn ’72 (VI)
Priscilla Blake ’72 (IV)
Thomas Chapman ’72 (VIII)*
Zygmunt Dembek ’72 (VI)
Kathleen Fabian ’72 (III)**
Patricia McGlynn ’72 (VII)
Patricia Mellen ’72 (VI)
Charles Prewitt Jr. ’72 (VIII)
Nancy Souza ’72 (VI)
Marie Termine ’72 (VIII)
Mary-Jane Traska ’72 (VIII)*
Paula Weber ’72 (VIII)
Patricia Williams ’72 (VIII)
Clayton Wright ’72 (VIII)

1973

Gary Ambukewicz ’73 (VI)*
Gale Anderson ’73 (VI)
Kathleen Audette ’73 (VIII)*
Gail Aykroyd ’73 MS (VIII)
John Barry ’73 (IV)*
Stanley Bebyn ’73 (VI)*
Kathleen Belisle ’73 (VIII)
Ernest Bergeron Jr. ’73 (VII)
Ronald Capozzi ’73 (VII)
Carolyn Caron ’73 (VI)
Louis Chartier ’73 (IV)
George Crowley ’73 (VI)
Carol Dubay ’73 (VI)
E. Peter Dubay ’73 (VI)
Eileen Emmons ’78 (VI)**
Lidija Gamache ’73 (VII)
Ford Gerritt ’73 (VIII)
Hilario Huertas Jr. ’73 (VI)*
John Huhtala ’73 (VI)
Carol Kammer ’73/’78 MS (VII)
Delcie McGrath ’73 (VII)
Susan McKee ’73 (IV)**
Dorothy Morrill ’73 (VI)
Lydia Myers ’73 (VII)
Peter Myers ’73 (VII)
Paul Otto ’73 (V)
Marjorie Paist ’73 (VIII)
Norma-Jean Posocco ’73 (VI)
Scott Rhoades ’73 (VII)**
Laraine Rodriquez 73/’81 MS (VI)
Mirian Rook 73/’77 MS (VII)*
Geraldine Serrilli ’73 MS (VI)
Ann Sheedy ’73 (VI)
Dennis Sherman ’73 (VIII)
Cynthia Webster ’73 (VI)
Letha Williams ’73 (VIII)
Susan Wilson ’73 (VI)*
Joan Zawadski ’73 (VIII)

1974

Charlotte Atherley ’74 (VIII)
Ronald Baldwin ’74 (VII)
Betsy Barker ’74 (VIII)
Paula Barry ’74 (IV)
Rhonda Beaulieu ’74 (VII)
Peter Brenn ’74 (VI)
Gloria Day ’74 (VII)
Cecile Deems ’74 (VIII)
Maria Degnats ’74 (VIII)
Margaret Doenges ’74/’77 MS (VII)
Stephen Goldblatt ’74 (VII)
Harold Hanka ’74 (VII)
Martin Hebert ’74 (VIII)
Charles Iadaresta 74/’87 MS (VI)**
Kathleen Kennedy ’74 (IV)*
Bruce Kinel ’74 (VII)†
Beth Harper Larkins-Strathy ’74 (VI)*
Nancy Mahoney ’74 (VIII)
Barbara Marsden ’74 (VII)
Katherine Matsil ’74 (VI)
Kevin Matsil ’74 (VI)
Stanley Morytko Jr. ’74 (V)**
Lorna Nichols ’74 (VIII)
Donald Richmond ’74 (V)*
Christine Sacerdote ’74 (VII)
Deborah Scinto-Dumitre ’74 (VI)
Richard Smith 74/’75 MS (V)
Mary Tauro ’74 (VII)*
David Tavernier ’74 (VIII)
Michael Wrabel Jr. ’74 (V)
Bruce Young ’74 (VI)

1975

Marc Barry ’75 (VIII)
Laurel Best ’75 (VII)
Thomas Blake L.C.S.W. ’75 (III)
Rachel Bosse ’75 (VII)
Patricia Buckley ’75 (VI)
Andrew Carey III ’75 (IV)*
Carl DalBon ’75 (VIII)
Wendy Daly ’75 (VI)
Francis Falck Jr. ’75 (III)
Thomas Ferlazo ’75 (VIII)*
John Kearney Jr. ’75 (VI)†
Patricia Ladner ’75 (VIII)
Kathleen Lanzalotta ’75 (VI)
Bonnie Legako ’75 MS (VII)
Roger Legako ’75 MS (VII)
James Masso Jr. ’75 (VIII)*
Robert Moyher ’75 (VI)
William Nagy 75/’78 MS (VI)*
Teresa Patch ’75 (IV)*
John Prewitt ’75 (VIII)*
Jerome Reed ’75 (VIII)
Michael Romanski ’75 (VI)
Michael Scanlon Jr. ’75 (III)**
Fred Seidel Jr. ’75 (VI)
Kathleen Stango ’75 (VI)**
Janice Strollo ’75 (VIII)
Donna Tracey ’75 (VIII)
Kenneth Tremblay ’75 MS (VI)
Peter Ververis ’75 (VII)
Diane Wicks ’75 (VI)

1976

Evelyn Albert ’76 (VIII)
Suzanne Chartier ’76 (IV)
Ann Dombroski ’76 (VI)
Gail Flaherty ’76 (VI)
Susan Gardner ’76 (VIII)
Jane Higgins PhD ’76 (VI)
Donna Hughes ’76 (VIII)
Roxanne Jones ’76 (VII)
Marjorie Kania ’76 (VIII)*
Patricia Lawson ’76 (VI)**
Brian McLaughlin ’76 (VII)
Susan Pate ’76 (III)*
Joanne Philips ’76 (III)
Thomas Poirier ’76 (VI)
Michael Rinaldi ’76 (VIII)
Katharina Thody ’76 (VII)
Penny Tracy ’76 (VIII)
Joyce Tremblay ’76 (VI)
David Valinski ’76 (VI)
Debra Wagner ’76 (VIII)
John Wall ’76 (VI)
Peter Wilson ’76 (VIII)
Joyce Wrabel ’76 (V)†
Trenton Wright Jr. ’76 (VI)
Gail Zaicek ’76 (VIII)

1977

Gayle Bruce 77/’82 MS (VI)
Barbara Casey ’77 (VIII)
David Franzi PhD ’77 (VIII)
William Guazzo ’77 (VI)†
Natalie Harbeson ’77 (VII)
Jane Horvath Ph.D. ’77 (V)
Lynn Keleher ’77 MS (VII)
Charleen Knapp 77/’85 MS (IV)*
Cynthia Konney ICGA, AGS ’77 (III)
Jo-Ann Korostek ’77 (VI)
Stephen Krajewski ’77 (VIII)
Joseph LaFrance ’77 (VII)*
Gary Littlefield ’77 (VIII)
Jodi Merusi ’77 (VIII)
Judith Parmelee ’77 (IV)
Jack Sirotnik ’77 (VI)*
Laurens Smith, Jr. Ph.D. ’77 (III)*
Michael Spencer ’77 (IV)
John Sullivan ’77 (VIII)
Linda Williams-Siler ’77 (VIII)
Maryann Zotti ’77 (VI)

1978

Frank Bartolomeo ’78 (VI)
Kenneth Bedini ’78 (IV)**
Douglas Bonoff ’78 (VII)
Sandy Dearborn ’78 (VIII)
Robert DeRose ’78 (VI)
Mary Ducat ’78 (VII)*
Megan Duffy ’90 (VI)
Mary Eng Liu ’78 (VI)
Stephen Franco ’78 (VI)
Patrick Hearn ’78 (VII)
Sandra Jaros ’78 (V)*
Cynthia Johnson ’78 (IV)
Frederick Johnson ’78 (IV)
Robert Klatka ’78 (VII)
Eric Lazo-Wasem ’78 (VI)
Kathleen Lynch ’78 (IV)
Deborah McCrackan ’78 (VI)
Carol Nolin ’78 (VI)
Colleen Peck ’78 (VII)
Raymond Peck ’78 (VII)
Albie Pokrob ’78 (VII)
Paul Safin ’78 (V)
Rexford Santerre ’78 (V)*
Stephen Savino ’78 (VII)
Gail Sawyer ’78 (VI)*
Jay Wederstrom ’78 (V)
Joyce Williams-Turner ’78 (VI)
Richard Willis ’78 (VII)
Richard Zadroga ’78 (VIII)

1979

Anne Alling ’79 (III)*
Beverly Bedini ’79 (IV)
George Bigelow ’79 (VI)
Douglas Blevins ’79 (VII)
Helen Bonoff ’79 (VII)
Karen Bouchard ’79 (VIII)
Jeffrey Brown ’79 (I)
Louis Canady ’79 (VIII)
Robert Casey Jr. ’79 (V)**
Jacqueline Chalifoux ’79 (VIII)
John Chayka ’79 (IV)*
Jozef Chilicki ’79 (VI)
James Clark ’79 (VIII)
Mary Beth Clark ’79 (VIII)
Thomas Cleary ’79 (VI)
June Dalidowitz ’79 (VII)
Mark Dalidowitz ’79 (VII)
Margaret Deguzis ’79 (VI)
Gregory DeNies ’79 (VI)
John Dolde ’79 (VII)*
Mark Dressler ’79 (V)
Anita Dugatto-Coscia DDS ’79 (VIII)
Leo Duval USAF (Ret.) ’79 (VI)
James Dziuba ’79 (IV)
Beth Ann Fetzer ’79 (VI)
Sandra Forest ’79 (VII)
Jacque Francois ’79 (VII)
Ann Franzi ’79 (VIII)
Linda Gamache ’79 (VII)
John Gasper Jr. ’79 (VIII)*
Thomas Gault III ’79 (VI)*
Royal Graves ’79 (VII)
Wayne Greene ’79 (VIII)
Christine Havens ’79 (VII)
Janet Heck ’79 (VI)
Anne Iezzi JD ’79 (II)
Ellen Janiga ’79 (VI)
Joanne Krasniewicz Stetson ’79 (VI)
Christopher Lester ’79 (VI)
Sally Medeiros ’79 MS (VI)
Carol Moulton ’79 (VII)*
Mari Muri 79/’82 MS (V)
Wende Nelson 79/’85 MS (VIII)
James Plocharczyk ’79 (V)
Carl Preuss ’79 (VI)
Elizabeth Regan 79/’89 MS (II)**
Kathleen Regan-Pyne ’79 (II)**
Catherine Skiba ’79 (VII)
Danny Tenney ’79 (IV)*

1980

Harold Bernstein ’80 (VIII)**
Charlotte Braziel ’80 (IV)*
Peter Caton ’80 (VI)
Thomas Connors Ph.D. ’80 (VI)*
Walter Crosby ’80 (VI)
Jeffrey Dearborn ’80 (VIII)
Robert Epperson ’80 (VI)
Larry French ’80 (VI)
Mary Susan Gannon ’80 (VIII)
Ann Gruenberg PhD ’80 MS (IV)**
Michael Keleher ’80 (VIII)
Linda Lennox ’80 (IV)
Dorothy Lewis ’80 (VI)*
Kimberly Little ’80 (VII)
Briant Marsh ’80 MS (VIII)
Stanley Orzech Jr. ’80 (VIII)
Jeanne Pitney ’80 (VII)
Michael Ratway ’80 (VII)
Mary Romanik ’80 (VII)
Anthony Ross Jr. ’80 (IV)*
Linda Sanchini ’80 (VI)
Sharon Smith ’80 (VIII)
Susan Staffaroni ’80 (VIII)
Darrell Stock Jr. ’80 (VI)*
Christine Walz ’80 (VII)
John Wilson ’80 (IV)*
Cynthia Wolf ’80 (VI)
Dena Wood ’80 (VII)
Douglas Zimmerman ’80 (VI)†

1981

David Anderson ’81 (VI)*
Gregory Andrulis Jr. ’81 (VI)
Elizabeth Augustine ’81 (VII)
Lora Brodeur ’81 (VIII)
Karen Peck ’81 (VIII)
Michael Cotela Sr., ED.D. ’81 (V)*
Carol Dooley RN MSW LCSW ’81 (VIII)
Marie Duquette ’81 (VI)*
Michael Endler ’81 (III)
Brian Gauthier ’81 (VI)*
Mary Gentile ’81 (VIII)
Kathy Gentilozzi ’81 (VI)
Kenneth Healy ’81 (VI)
Gwendolyn Jones ’81 (VI)
Marie Kalinowski ’81 (VII)
Ellen Lang ’81 (I)
James Motyka 81/’87 MS (VI)
Deborah Ostien 81/’87 MS (VI)
Michael Vasquenza ’81 (VIII)
Russell D. White ’81 (II)*
Christopher Wolf ’81 (VI)

1982

Eileen Ahern ’82 (VII)
Kim Cleary ’82 (VI)
Stephen Cohan ’82 (VI)
Sonia Dudas ’82 (VI)*
Timothy Egan ’82 (VI)
Elizabeth Kelly ’82 (II)
William Kelly ’82 (II)*
Ralph Lamb ’82 (VI)
Paul Malcolm ’82 (VI)
Gail Mancini ’82 (VI)
Mary Martin ’82 (VIII)
Bonita Meehan ’82 (VII)
Martha Moretti 82/’91 MS (VI)
Alice Petersen ’82 (VII)
Donald Philips ’82 (III)
Jonathan Ross Sr. ’82 (VII)
Carol Stierle ’82 (VI)
Eugene Sullivan ’82 (VII)
Joanne Uhlinger ’82 (VIII)
John Walker ’82 (VII)*
Terri Wilson ’82 (VIII)

1983

Gabrielle Aldrich ’83 (VIII)
Jennifer Bothwell ’83 (VI)
Kenneth Brasa ’83 (VI)
Charles Campbell ’83 (VI)
Bertice Chepyha ’83 (VI)*
Stephen Dagle ’83 (VI)
Rebeca Dellaporta ’83 (VIII)
Ruth Fisher Knox ’83 (VIII)
Wayne Hoover ’83 (VII)
Joan Hutchinson ’83 (VI)
Terri Kerner ’83 (VIII)
Karin Kline ’83 (VI)**
Bonnie Kuvalanka ’83 (VII)
Kenneth Larose ’83 (VI)
Leonarda Lewis ’83 (VI)
Jennifer Morrison ’83 (VI)*
Susan Murphy ’83 (VIII)
Michael Noel ’83 (VI)
Scott Roberts ’83 (VII)
Evelyn Schwabacher ’83 (VIII)
Christine Soares ’83 (VIII)
Susan Stack ’83 MS (VII)
Irma Steeves ’83 (VII)
Thomas Sweeney III ’83 (VI)
Richard Tomassetti ’83 (VI)
Ruth Yulo 83/’86 MS/’89 MS (III)†

1984

David Berube ’84 (VI)*
Roger Dean ’84 (V)*
Beth Deneault ’84 (VI)
Philip Gosselin ’84 (VII)
Brett Harnett ’84 (VI)
Lisa Kirk ’84 (I)**
Doris Lake ’84 (VIII)
Anton Mayer ’84 (VII)
Judith McChesney ’84 MS (VI)
Shirley Mustard ’84 MS (VI)
Maureen Peoples ’84 (VIII)
Mary Reynolds ’84 (VIII)
David Robakiewicz ’84 (VIII)*
Donna Rocheleau ’84 (VI)
Andrew Skroly ’84 (VI)
Susan Smuller ’84 (VI)
Nancy Tomasch ’84 (VII)
Michael Trahan ’84 (VI)
Heidi Van Flatern ’84/’03 MS (VIII)
Jeffrey White ’84/’99 (VI)

1985

James Blake ’85 (IV)*
John Bondos ’85 (VIII)
Cheryl Bray ’85 (VII)
Leonard Clark ’85 (VI)
Julie Clement ’85 (VII)
Lisa DeFanti 85/’90 MS (VIII)*
Terrance Delaney ’85 (VII)
Bethany Desjardin ’85 (VI)
John Donnelly ’85 (VII)*
Joseph Ferron III ’85 (VI)
Roland Frechette Jr. ’85 (VI)
Joyce Fuller ’85 (VI)
Charles Funk IV ’85 (VI)
Thomas Laing ’85 (VI)
Sandra Lavoy ’85 (VIII)
Kenneth Nyser ’85 (VI)
Arthur Parkos ’85 (VII)
Alisa Pelletier ’85 (IV)*
Lori Polito ’85 (III)
Arthur Rovozzo ’85 (VI)
Marc Rubera ’85 (VI)
Gail Seiferman ’85 (VIII)
Christine Small ’85 (VI)
Brian Taylor ’85 (VIII)
Andrew Zlotnick ’85 (III)*

1986

Marie Baer ’86 (VII)
Christie Bondos ’86 (VIII)
Katrina Bousquet ’86 (VI)
Robert Constantine ’86 (VI)
Elizabeth Delaney ’86 (VII)
Arthur DuBois Jr. ’86 (VIII)
Irene Fahey ’86 (VII)
Patricia Ferraro ’86 (VI)
Deborah Ferry ’86 (VI)
Gail Filippetti ’86 (VII)
Laureen Gosselin ’86 (VI)**
Ann Hacker ’86 (IV)
Robert Hacker DMD ’86 (IV)
Debra Jeffers ’86 (VI)
Cynthia Klatka ’86 (VII)
David Latham ’86 (VI)
Philip Lupsiewicz ’86 (V)
Roger McCrackan ’86 (VI)
Melinda Miller ’86 (VII)
Monica Mitchel ’86 (IV)
Lisa Onofrio ’86 MS (VIII)
Joan Orzech ’86 (VIII)
Barbara Pakenham ’86 (VIII)
Felix Piersa ’86 (VIII)
Leonard Michael Romeo Jr. ’86 (VI)
Steven Shane ’86 (III)*
Susan Skroly ’86 (VI)
Carol Smith-Orlando ’86 (VII)
Elisa Velardo ’86 (VIII)
Cynthia Washburne ’86 (III)*

1987

Susan Beaudoin ’87 (VIII)
Matthew Bedard ’87 (VII)
Patricia Brown ’87 (V)
Karen Calef ’87 (VIII)
Sandra Carboni ’87 (VII)
Donna Carter ’87 MS (VI)
Margaret Caton ’87 (VI)
Lisa Constantine ’87 (VI)
Peter Decker ’87 (VI)
Gregory DeVeau ’87 (III)**
Kimberley Dowling ’87 (VI)
Bonnie Edmondson ’87 (IV)
Carmella Elletson ’87 (VI)
John Evans ’87 (VIII)*
Robert Fitzpatrick ’87 (VII)
Edward Guyer ’87 (VI)
Frederick Hughes Jr. ’87 (IV)*
Virginia Hughes ’87 (IV)
Constance Johnson ’87 (VIII)
Donna Lebel ’87 (IV)
Doris Miller ’87 (VII)
Lynn Nauss-Cipriano ’87 (VIII)*
Elizabeth Newton ’87 (VIII)
Robert Polito Jr. ’87 (III)*
Pamela Riccio ’87 (III)
Dean Scinto ’87 (III)**
Asa Scranton V ’87 (IV)*
Donna Senna ’87 (VII)
Charlotte Smith ’87 (VI)*
Kimberly Switchenko ’87 MS (VII)
David Ulm ’87 (VIII)
Richard Wilson Jr. ’87 (VIII)
Patricia Wodatch ’87 (IV)
Raymond Zujus ’87 (VIII)

1988

Cynthia Ashwell ’88 (VII)
Christopher Bartolotta III ’88 (VI)
Heidi Bartolotta ’88 (VI)
Rose Bousquet ’88 (VIII)
Christopher Brine ’88 (VIII)
John Cappalla ’88 (VII)
Bryant Carpenter ’88 (VII)
Sheila Deprey-Daniotti ’88 (VII)*
Janice Deskus ’88 (II)
Sharon Eschrich ’88 (VIII)
Beth Ferri ’88 (VI)
Cynthia Gianfrancesco ’88 (VI)
Paula Hebb ’88 MS (VIII)
Eric Jacobi ’88 (VI)
Kevin Jaskiewicz ’88 (VII)
Jeffrey Konin ’88 (VI)*
Donna Larson ’88 (VI)
Shirley Lasch ’88 (V)
Gertrude Mangione ’88 MS (VII)
Michael Mangione ’88 MS (VII)*
Martin Marx ’88 (VI)
Peter McDevitt III ’88 (VI)**
Dorothy Mrowka ’88 (VIII)
Lisa Nyren ’88 (VIII)
Karen Ogorzalek ’88 (IV)
Ronald Patrylak 88/’95 MS (VI)
Rita Risley ’88 (VI)†
Gary Roberge ’88 (VII)
Antonio Scinto ’88 (VII)
Joy St. Martin ’88 (VII)
Glenn Stavens ’88 (VI)
Margaret Tuttle 88/’92 MS (VI)
Katherine Weaver ’88 (VIII)
Mark Zurzola ’88 (V)

1989

Wayne Benjamin ’89 (VI)
Renee Bennett ’89 (VII)
Georgina Benoit ’89 (III)**
Melissa Bonsall ’89 (VII)
Tracey Boyden ’89 (II)*
Beverly Brazeal ’89 (VIII)*
Anne Burke ’89/’98 MS (VI)
Dorothea Card ’89 MS (VI)
Howard Charbonneau ’89 (VI)*
Colleen DeVine ’89 (VI)
William Dopirak Jr. ’89 (V)
Clare Falcha ’89 (VIII)*
Joan Gibson ’89 MS (VI)
Gregory Goblirsch ’89 (V)
Dorothy Grady ’89 (VII)
Amy Henley ’89 (VII)
Elaine Hess ’89 MS (VI)
David Horan ’89 (VII)
Robert Katko ’89 (VI)
Bonnie Kellogg ’89 (VIII)
Susan Kortfelt ’89 (VIII)
Kris Larson ’89 (VI)
Kristin Link ’89 (VII)**
Suzanne Lucas-Deneen ’89 (VII)
William Marsh USN (Ret.) ’89 (VII)
Andrew Mitchel ’89 (IV)
Carole Norrish ’89 MS (VII)
Linda Ouellette ’89 (VIII)
Stephen Pedneault ’89 (VI)
Michael Persechino ’89 (VI)
Connie Stanley ’89 (VI)
Elsie Anderson ’73 (VIII)

1990

Shirley Audet 90/’03 MS (VI)
Kathleen Bannon ’90 (VIII)
Sheila Bedard ’90 (VII)
Deborah Bellody ’90 (VI)
Brian Berkemeyer ’90 (VI)
Christia Besko ’90 (VI)
Andria Blanton ’90 (VIII)
Mark Bradley ’90 (VI)*
Christine Chernik ’90 (VI)
Steven Chernik ’90 (VI)
Linda Coollick ’90 (VII)
Nancy Cordes ’90 MS (VIII)
Anna Crawford ’90 (VII)
Carla Croteau ’90 MS (VIII)
Deborah Ethier ’90 (VIII)
Sharon Ewing ’93 (VIII)
Russell Fowler ’90 (VII)
Raymond Frigon Jr. ’90 (VII)
Nancy Harding ’90 MS (VI)
John Kolar ’90 (VI)
David Kuslansky ’90 (VIII)
Lois Lackore ’90 MS (VI)*
Kevin MacDonald ’90 (VII)
Deanna Myers ’90 (VII)
David Nelson ’90 (VIII)
Patricia Nolan ’90 (VIII)
Norma Paggioli ’90 (VI)
Jeannie Pogmore ’90 MS (VIII)*
Leslie Reynolds ’90 (IV)
Lynn Rocheleau ’90 (VI)
Tammy Schondelmayer ’90 (VII)*
Dawn Snyder ’90 (VI)
Judith Spencer ’90 MS (VII)
Steven Tellar ’90 (VII)
Tim Tracy ’90/’90 MS (VIII)
Anthony Vallombroso 90/’99 MS (VIII)
Donna Wagner ’90 (VIII)

1991

Karen Aubin 91/’95 MS (VII)
Robert Beckius ’91 (VI)*
Steven Bousquet ’91 (VI)
Morton Brown ’91 (V)
Paula Byczko ’91 (VIII)
Patricia Elliott ’91 MS (VII)
Gail Facas ’91 MS (VIII)
Deborah Fenner ’91 (VII)
Marlene Genereux ’91 (VIII)
Mona Hillery ’91 (VIII)
William Hillery ’91 (VIII)
Denis Kelly ’91 (VI)
Deidriene Knowlton ’91 MS (VIII)
Brian LaBrec ’91 (VI)
Kristine Mach ’91 (VIII)
Edith Main ’91 MS (VI)
Patricia Maines ’91 (VIII)
Sandra Miller ’91 (VII)**
Lauren Perrotti-Verboven ’91 (VI)
Patricia Tedford ’91 (VI)
Linda Tria ’91 (VIII)
Heather Vancara ’91 (VIII)
Cristine Waldron ’91 MS (VII)**
Stephen Warner ’91 (VII)
keith wilcox ’91 (VI)
Shirley Wright ’91 MS (VIII)
Suzanne Yeo ’91 MS (III)
Roger Zotti ’91 MS (VI)*

1992

Amy Benigni ’92 (VI)
Virginia Berry ’92 (VII)
Joel Bolduc ’92 (VII)
Jason Brasher ’92 (VII)
Jacqueline Brenn ’92 (VI)
Dawn Brolin ’92/’05 MS (III)
Karyl Bulmer ’92 (VII)
Stephen Byczko Jr. ’92 (VIII)
Sandra Davis ’92 MS (VII)
Jaclyn DeMaio Cabrera ’92 (VI)**
David Gagnon ’92 (VII)
Laura Graf ’92 (VIII)
Doris Amy Hopkins ’92 MS (VII)
Leonard Howell ’92 (VII)
Susan Howell ’92 (VII)
Terry Hurley-Maciulewicz ’92 (VI)
Christine Jeffers ’92 (VIII)
Rebecca Kalagher ’92 (VIII)
Donna Klucewicz 92/’95 (VIII)
Michael Lavery ’92 (VIII)
Sean Lester ’92 (IV)
Donalyn Maneggia ’92 (VI)
Richard Memmott Jr. ’92 (VI)
Teresa Merisotis ’92 (VIII)
Diana Pepin 92/’99 (IV)**
Valerie Peppin ’92 (VII)
Sharon Petsa ’92 MS (VIII)*
Janet Riquier ’93 (VIII)
Darren Robert ’92 (VII)*
Scott Smith ’92 (III)**
Marilynn St. Onge ’92 (VI)*

1993

Sherry Bernier ’93 (VII)
Mary Conway ’93 MS (VI)
Stephen Curtis Jr. ’93 (VI)
Wendy Ernst DVM ’93 (IV)
Stephen Federocko ’93 (VII)
Marc Freeman ’93 (III)*
Rose Lee Jackson ’93 (VI)
Patricia James ’93 (VII)
Dawn Mazzola ’93 (VI)*
LaShawn McBride ’93 (IV)**
Jennifer McCarthy ’93 (VIII)
Gloria Morrison ’93 MS (VI)
Doris Nadile ’93 (VIII)
Lana O’Connor ’93 (VI)**
Dana Olmstead ’93 (VII)
Lisa Penfield ’93 (VI)
James Perrone ’93 (VIII)
Donna Poyant ’93 (VI)
Christine Regan ’93 MS (VII)*
Warren Ross ’93 (VI)
Dennis Savage ’93 (VI)
Raymond Voght IV ’93 (III)
Maria Whitcomb ’93 (VIII)*

1994

Heather Andreana ’94 (VII)
Carolyn Bass ’94 (VIII)
Maria Battaglia ’94 (VII)
Barbara Belknap ’94 MS (VI)
Gail Ceccarelli ’94 (VIII)
Carol Cyr ’94 (V)*
Nicole Dennler ’94 (VIII)
Mary Ellen Doblecki ’94 (VIII)
Howard Drescher ’94 (VII)
Dorothy Drobney 94/’02 MS (VIII)**
Christopher Edge ’94 (VIII)
Joanne Gyure ’94 (VII)
Paulette Lucas Haines ’94 (VII)
John Hobbes III ’94 (VI)
Harold Hopkins ’94 (VII)
Stephen Jackson ’94 (VI)
Catherine Kaylor-Ference ’94 (VI)
Irene Lasko ’94 (VI)
Jodi Latina ’94 (VII)
JoAnn Michael ’94 (VI)
Jeremy Neely ’94 (VII)
Liliana Parico ’94 (VI)*
Joyce Phagan ’94 (VIII)
Marlene Piche 94/’99 MS (III)
Diane Prue ’94 (VIII)
Amy Sheehan ’94 (III)
Virginia Swanson ’94 (V)
Sheila Taylor ’94 (VIII)
Elizabeth Thomas ’94 (II)*
Mary Turano ’94/’14 MS (VIII)
Bradley Wheeler ’94 (VII)
Aliza Wilder ’94 (VI)*

1995

Pamela Adams-Mish ’95 (VIII)
Jonathan Alpert ’95 (VII)*
Cary Blocker ’95 (VI)
Dawn Cartier ’95 (VI)
Peter Catania ’95 (VI)
Eric Chen ’95 (III)
Brian Corson ’95 (VIII)*
Dorothy Enos ’95/’99 MS (VI)
John Fortunato ’95 MS (VII)
John Garceau ’95 (VI)
Loretta Haeger ’95 (VI)*
Gary Iannantuono ’95 (VII)
Walter Jabs Jr. ’95 (VI)
Greg Klebart ’95 (VIII)
Denise Marchese ’95 (VII)
Shawn Meaike ’95 (I)
Sarah Melquist ’95 (VII)
Martin Mlyniec ’95 (VIII)*
Edwin Muenzner ’95 (VI)
Sterie Pachis ’95 MS (IV)
Martin Phelps ’95 (VIII)
Sandra Richardson ’95 (VI)
Anjon Roy ’95 (VIII)

1996

Kim Bellerive Bosworth ’96 (IV)
Tara Booker ’96 (VIII)
Brenda Burkey ’96 (VII)
Janice Caleshu-Roth ’96 (VIII)*
Dana Cohn ’96 (VIII)
Joseph D’Addio ’96 (VI)*
Renee De Pastino ’96 (VIII)
Christopher Dorsey ’96 (VI)**
S. Craig Franklin ’96 (VIII)
Thomas Giard III ’96 (VI)*
John Gorman ’96 (VI)
Debra Hartley ’96 (VII)**
Daniel Kearney ’96 (VII)*
Valerie Morelli ’96 (VII)**
Catherine Nagorski ’96 (VII)
Matthew Pettengill ’96 (VI)
Raymond Piche Jr. ’96 (III)
Shannon Riley ’96 (VIII)
Roberta Rocchetti ’96 (VI)
Steven Sage ’96 (VI)
Marie Santa ’98 (VIII)
Daniel Verboven ’96 (VI)
Michael Woltag ’96 (VI)*

1997

Kimberly Bartle ’97 (VII)
Carri-Ann Bell ’97/’99 (VIII)
David Bosso ’97 (VI)
Holly Bunning ’97 MS (VI)
Daniel Canavan Esq. ’97 (VI)
Anne Causey ’97 (VIII)
Ronald Coles ’97 (VI)
James Ference ’97 (VI)*
James Girard ’97 (III)
Collene Gregory ’97 (VIII)
Pamela John ’97 (VII)
Michael Johnson ’97 (V)
Theodore Koziol ’97 (VIII)
Nancy LaFleur ’97 (VIII)
Catherine Lewis ’97 (VI)
Stephen Luckett ’97 (VI)
Jennifer Nadeau ’97 (VII)
Karen Popolizio ’97 (VII)
David Reinhart ’97 (VII)
Christopher Sandford ’97 (VI)
Matthew Soucie ’97 (VI)
Annelle Syriac ’97 (VIII)
Kerry Tedford-Coles ’97 (VI)
Jonathan Vervoort ’97 (VI)*
Lucia Vervoort ’97 (VI)

1998

Paulette Adams ’98 (VIII)*
Rae Asselin ’98 (VII)
Julia Bernet ’98 (VII)*
Lisa Boyle ’98 (VIII)
David Branin ’98 (VII)
Becky Caouette ’98 (VII)
Robert Chenard ’98 (VII)
Chad Chviek ’98 (VIII)
Eileen Colwell ’98 (VII)
Candace DeAngelis ’98 (VIII)
Eric Dobler ’98 (VII)
Allison Donnelly ’98 (VI)
Kevin Donnelly ’98 (VI)
Susan Frechette ’98 (VI)
Patricia Goba-Churchill ’98/’05 MS (VI)
Linda Gorman ’98 MS (VI)
David Gustafson ’98 (VIII)
Dennis Insogna ’98 (VI)*
Amy Johnson ’98 (V)
Kenneth Long ’98 (VI)
Justin Murphy Esq. ’98 (IV)*
Diane Nadeau ’98 (VI)
Kevin Paquin ’98 (VI)**
Carol Patterson ’98 (VIII)
Omar Rodriguez ’98 (VIII)
Andreas Ruiz-Diaz ’98 (VIII)
Karen Schultz ’98 (VIII)
Nancy Shay ’98 (VI)
Dianne Smith ’98 MS (III)
Daniel Swartz ’98 (VII)

1999

Kathryn Adams ’99 MS (VIII)
Jennifer Andrew ’99 (VI)
Kimberly Bates ’99 MS (VII)
Sloane Bellante ’99 (VII)
Vincent Bellante ’99 (VII)
Scott Berniker ’99 (VII)
Daniel Bourbeau Jr. ’99 (VII)
Elizabeth Bumgardner ’99 (VII)
Jesse Busuulwa ’99 (VIII)
Christy Calkins ’99 (VIII)
Aliki Caraganis ’99 (VIII)
Aleksandra Cavarkapa ’99 (I)
Scott Czerwinski ’99 (VI)
Elizabeth Finnemore ’99 (VII)
David Gauthier ’99 (VIII)
Dawn LaChapelle ’99 (VIII)
Courtney Mason ’99 (VIII)
Thomas Mason ’99 (VIII)
Antonio Napoleone ’99 (VI)
Yolanda Negrón ’99 (VII)
Nory Oakes 99/’06 MS (VI)
Bruce Provencher ’99 (VI)
Frank Quinn ’99 (VII)
Pearl Rathbun ’99 (VII)
Beth Sweetland-Bailey 99/’07 MS (III)

2000

Daniel Campbell 00/’02 MS (VI)
Jessica Ciparelli ’00 (VIII)
Rachael Collard ’00 (VII)
Melissa Cornell ’00 (VIII)
Kevin Ericson ’00 MS (VIII)
Thierry Francois ’00 (V)
Rachael Funk 00/’08 MS (VI)
Edward Giard ’00 MS (V)**
Denise Hawk ’00 (VIII)
Jamie Hipsky ’00 (VII)
Carrie Holman ’00 (VII)
Jacqueline Hooper-Hage ’00 (VII)
Jennifer Horner ’00 (V)
Daniel Kafalas ’00 (VII)*
Carlos Lawrence ’00 (VIII)
Stephen Nelson 02/’09 MS (VI)
Christine Nieminen ’00 MS (VIII)
Anne Ochsner ’00 (IV)
Jessica Reinhart ’00 (I)
Carrie Rose ’00 (III)
Ryan Rose ’00/’11 MS (III)**
John Rubano ’00 (IV)
Pedro Santana ’00 MS (VIII)
Monica Smith 00/’15 MS (VIII)
Michael Turano ’00 (VIII)
Kevin Webster ’00 (VIII)
Lakeisha Woods ’00 (VII)

2001

Ian Beazley ’01 (VI)
Shannon Bourbeau ’01 (VII)
Robert Buonomano ’01 (VI)
Ryan Cavanaugh ’01 (VI)
Christopher Coutu ’01 (VIII)
Alyssa Gwinnell ’01/’03 MS (VI)
Jeanne Hollister ’01 (VII)
Andrea Kaiser ’01 MS (VIII)
Laurel Kohl ’01 (VI)**
Sean Krueger ’01 (VIII)
Ann Mathewson ’01 (VIII)
Jeff Reinhart ’01 (I)
Ryan Reitano ’01 (VI)
Holly Ryan ’01 (VI)
Elizabeth Sheridan ’01 (VI)
Anthony Verderame ’01 (VII)

2002

Kenneth Briggs 02/’05 MS/’10 MS (VI)
Angela Brodeur ’02 (VIII)
Courtney Carroll ’02 (VIII)
Patrick Coleman ’02 (VII)
Jon Gorgone ’02 (III)
Laurie Harris ’02 (VIII)
Sita Koirala ’02/’08 MS (V)
Claudia Lebel ’02 MS (VIII)
Jobina Miller ’02 (VIII)
Sean Saucier ’02 (VII)
Edward Sheehan ’02 (VI)
Timothy Thayer ’02 (VII)
Lucas Watson Esq. ’02 (VI)

2003

Robert Ashton Jr. ’03 (VI)
Kirk Belanger ’03 (VI)
Jason Cichowicz ’03 (III)
Skye Cohen ’03 (VII)
Ryan Davis ’03 (VI)
Shawn Etlinger ’03 (VIII)
Russell Ferreira ’03/’08 MS (VII)
Richard Freeman ’03 (VII)
Keri Fritz ’03 (VI)
Michael Grabski ’03 (VI)
John Johnson Jr. ’03 (III)
Matthew Jones ’03 (VIII)
Sarah Kannas ’03 (V)
Theresa Lavoie ’03 (VII)
Joseph Lobe ’03 (III)**
Clifford Marrett ’03 (IV)*
Matthew McDevitt ’03 (VIII)
Richard Palmer ’03 (VI)
Christopher Sacco ’03 (VI)
Katherine Scheuritzel ’03 (VII)
Edmund Semeneshen ’03 (VI)*
Peter Sticesen ’03 (VII)
Karen Sylvester RRT ’03 (VIII)
Margaret Tarbox ’03/’08 MS (VIII)
William Tyminski ’03 (VII)
Ivan Walrath ’03 MS (VII)

2004

Sarah Berard ’04 (VI)
Tiffany Camillucci ’04 (VIII)
Juditha D’Alessio ’04 (VIII)
Frederick Gordon ’04 (VII)*
Brian Griffiths ’04 (VI)
Lynn Loughlin ’04 (VIII)
Andreas Hilidis ’04 (VI)
Kristin Hustus ’04 (V)
David Jones ’04 (IV)
Meghan Martelli ’04 (VIII)
Richard McGowan ’04 (VI)
Shawn McQuillan ’04 (VI)
Shaymus McTeague ’04 (V)
Audrey McVeigh ’04 (VIII)
Catherine Pomerleau ’04 (VIII)
Sean Ryan ’04 MS (VI)*
Kathleen Sheffield ’04 (VIII)
Christopher Strycharz ’04 (VI)
James Tkaczyk ’04 (VII)
Jesus Torres ’04 (VII)
Amber Tucker ’04 (VII)
Bradford Tucker ’04 (VII)

2005

Amy Archambault ’05 (VI)
Jeremiah Berard ’05 (VI)
Brandon Blais ’05 (VI)
Kierran Broatch ’05 (VIII)
Deborah Culver ’05 (VIII)
Christina Fenn ’05 (VI)
Efren Figueroa ’05 (VII)
Heidi Groeger ’05 (III)*
Kelvin Harris ’05 (IV)
Joseph Hawley ’05 (VII)
Brian Hebron ’05 (VIII)
Milton Jackson ’05 (VI)
Elizabeth Kitselman ’05/’05 (VII)
Paul Korzep ’05 (VI)
Wendy Lavigne ’05 (VIII)
Michael Matovic ’05 (VII)
Ryan Mecca ’05 (VI)
Jacqueline Tacy ’05 (VIII)
Justin Piro ’05 (VI)
Robyn Rodriguez ’05 (VI)
Maribel Sanchez ’05 (VII)
Matthew Solak ’05 (VI)
Victoria Straub ’05 (VI)
Karen Van Heest 05/’10 MS (VIII)
Lori Verzillo ’05 (VII)
Joseph Wallace ’05 (VI)

2006

Josiah Anderson ’06 (VIII)
Katherine Anderson ’06 (VIII)
Kimberly Ashton ’06 (VI)
John Beck 06/’13 MS (VII)*
Nicholas Bellucci ’06 (VIII)
Winona Berdine ’06/’09 (VII)
Matthew Brown ’06 (VII)*
Sarah A. Carter ’06 (VIII)
Aileen Charland ’06 (VIII)
Sean Connolly ’06 (VIII)
Nicholas Delisle ’06 (V)**
Jonathan Diaz ’06 (VIII)
Konrad Gibinski ’06 (VIII)
James Grasso ’06/’06 MS (VIII)
Robert Greene ’06 (VI)
Lawrence Keating Jr. ’06 (V)
Michael Kitselman ’06 (VII)
Christy Knowles ’06 (VIII)
Aaron Kupec ’06 (VIII)
Frances Massy ’06/’07 MS (VI)
Thomas Meyer Jr. ’06 (IV)**
Joel Meyers ’06 MS (VII)
Daniel Munrow ’06 (VI)
Jennifer Pasieka ’06 (V)
Gregory Petranek ’06 MS (VIII)
Joanna Rivera Davis ’06 (VII)
Doreen Schmoegner ’06 (VIII)
Andrew Simmons ’06 (VIII)
Kate Spodobalski ’06 (VIII)
David Walberg ’06 (VII)
Brian Weigand ’06 (V)
Thomas Zakowicz ’06 (IV)

2007

Melinda Aresta ’07 MS (VIII)
Tammie Bakaj ’07 MS (VIII)
Lisa Bonanno ’07 MS (VIII)
Ariane Brown ’07 (VIII)
Starsheemar Byrum ’07 (VII)
Suzanne Cass ’07 (VIII)
Dino De Sciscio ’07 (VII)
Lorraine Eichler ’07 (VI)
James Esposito ’07 MS (VII)
Luciano Faugno ’07 (IV)
Sarah Ferguson ’07 (VIII)
Elisabeth Gorgoglione ’07 (VIII)
Heather Holliday ’07 (VIII)*
Susan Howard ’07 (VIII)
Jenna Hoyt ’07 (VII)
Travis Jacobsen ’07 (VIII)
Amy Keane ’07 MS (VIII)
Allison Mangles ’07 (VIII)
William Matsen ’07 (VIII)
Kathleen Plourde ’07 (VIII)
Derek Roy ’07 (VIII)
Katarina Russo ’07 (VIII)
Martin Sagendorf ’07 (VIII)
William Sanderson ’07 (VIII)
Ashley Scherben ’07 (VIII)
Dawn Shane ’07 (III)
Jennifer Simoniello ’07 (VI)
Melinda Testori ’07 (VII)
Claudette Weir ’07 (VIII)

2008

Damali Abbensetts ’08/’16 MS (VII)
Kathleen Apuzzo ’08 (VIII)
Ashon Avent ’08 (VI)
Kassiani Bisbikos ’08 (VI)
Courtney Bonneau ’08 (VIII)
Stephen Bresciano ’08 MS (VII)
Mandi Brooks ’08 (VIII)
Emily Brown ’08 (VIII)
Adam Brzozowski ’08 (VIII)
Molly Burgess ’08 (V)
Holly Butler ’08 (VII)*
Anna Czercowy ’08 (VIII)
Lauren DeLisa Laccavole ’08 (VII)*
Megan Eza ’08 (VII)
Meghan Grady ’08 (VIII)
Eric Grundfast ’08 (IV)
Sarah Grundfast ’08 (IV)
Suzanne Haulotte ’08 (VIII)
Christine Kallipolites ’08 (V)
Beverly King ’08 MS (VIII)
Noah King ’08 (VIII)
Ashley Marchitto ’08 (VI)
David Mariasi ’08 (VIII)
Elisa Medeiros ’08 (VIII)
Catherine Silverman ’08 (VIII)
Melissa Smith ’08 (VIII)
Sara Marie Spak ’08 MS (VIII)
Marie Stearns ’08 (VI)
Paul Stone ’08 (VII)
Brian Sullivan ’08 (III)
Marisa Sullivan ’08 (III)
Stephen Timreck ’08 (VIII)
Andrew Turner ’08 (VIII)
Donald Welsh ’08 (VI)

2009

Maggie Bannell ’09 (VII)
Ryan Barnett ’09 (VI)
Kyle Bedini ’09 (VI)
Jessica Bell ’09 (VIII)
Brendan Benway 09/’12 MS (VII)
Raymond Brown ’09/’11 MS (VI)*
Jean Carlson ’09 MS (VIII)
William Constantine ’09 (VI)
Sofia Cortez-Gomez ’09 MS (IV)
Donna Dojan ’09 MS (VI)*
Ryan Erlandson ’09 (VII)
Kelly Finlay ’09 (VIII)
Holly Fitch ’09 (VII)
Bryan Freeland ’09 (VII)
Franklyn-Dean Gandiaga ’09 (IV)
Alison Garewski ’09 (VI)*
Nidia Gonzalez Lopez ’09 (VIII)
Bradley Graham ’09 (VIII)
Cody Guarnieri ’09 (VIII)
Anthony Mendes ’09 (VIII)
Derik Muller ’09 (VIII)
Jeanette Perdew ’09 (VI)
Daniel Romero ’09 (VII)
Joshua Swabby ’09 (VIII)
Lisa Tatum ’09 (VIII)
Christina Turner ’09 (VIII)

2010

Nicholas Boretti ’10 (VI)
Cassandra Cannamela ’10 (VIII)
Courtney Caswell ’10 (VII)
David Ciccalone ’10 (VI)
Matthew Dione ’10 (VIII)
Kelsy Doheny ’10 (VII)
Sarah Dombrowski ’10 (VIII)
Nikole Doolittle ’10 (VIII)
Clarence Freycinet ’10 (VIII)
Anne Groves ’10 (VIII)
Michelle Lawlor ’10 (VI)
Christopher Lemos-Palmarozza ’10 (VII)
Victoria Lindsey ’10 (VIII)
Jose Maldonado ’10 (VII)
Meghan Murphy ’10 (VII)
Nicole Osuba ’10 (VIII)
Katherine McNair ’10 (VI)
Beth Penney ’10 MS (VII)
Justin Phee ’10 (VIII)
Laura Raynor ’10 (VIII)
Lilia Salas ’10 (VIII)
Annette Sines ’10 (VIII)
Charles Stoloff ’10 (VII)
Cara Swan ’10 (VII)
Maureen Cop ’10 (VII)
Kenton Webley ’10 (VII)
Kolby Williams ’10 (VIII)

2011

Sean Capezzone ’11 (VI)
Gabriel Gonzalez ’11 (VIII)
Joseph Horner ’11 (V)
Sara Lathrop ’11 (VIII)
Brian Litwin ’11 (VIII)
Eric Ouellette ’11 (V)
Megan Pavia ’11 (VII)
Kinson Perry ’11 MS (VI)
Sarah Potrikus ’11 (VIII)
Joseph Ramonas ’11 (VIII)
Brittany Rizzo ’11 (VIII)
Lance Rothstein ’11 MS (VIII)
Michael Rouleau ’11 (VI)
Jessica Ruddy ’11 (VIII)
Jon Sheaffer Jr. ’11 (VII)
Brian Stadterman ’11 (VIII)
Thurmond Thigpen III ’11 (VI)
Antony Wormack ’11 MS (VI)

2012

Sarah Ambrosio ’12 (VII)
Steven Bagley ’12 (VIII)
Matthew Banas ’12/’15 MS (VIII)
Lauren Biatowas ’12 (VIII)
Shane Canty ’12 (VIII)
Samantha Carbone ’12 (VIII)
Danielle Chapman ’12 (VIII)
Carline Charmelus ’12 (VIII)
Blake Chenail ’12 (IV)
Andzelina Chmielewski ’12 (VII)
L. Kenneth Clark Jr. ’12 (VIII)
Steven Clayton ’12 (VIII)
Frank Cogliano ’12 (VII)
Alexander Cross ’12 (VI)
Nicole Daigle ’12 (VIII)
Wiley Dawson ’12 (VIII)
Colin Dunn ’12 (VII)
Jacqueline Fedor ’12 (VIII)
Judith Frankel ’12 (VIII)
Christina Frugale ’12 (VIII)
Claire Fryer ’12 (VIII)
Maggie Gibeault ’12 (VI)
Timothy Haggan ’12 (VIII)
Paula Hansen ’12 (VIII)
Kathryn Harner ’12 (VIII)
Seana Hendrickson ’12 (VIII)
Kristianna Ibsen ’12 (VII)
Maggie LaLima ’12 (VIII)
Heather Lepper ’12 (VIII)
Heidi Maderia ’12/’14 MS (V)
Mary Elizabeth Marchesani ’12 (VIII)
David Marcial ’12 MS (VII)
Jonathan Mazzarella ’12 (VIII)
Casey McGarvey ’12 (VII)
Lindsay McGee ’12 (VII)
Ian McGlynn ’12 (VIII)
Levar Mitchell ’12 (VI)
Scott Nolan ’12 (VII)
Carol Oliveri ’12 (VIII)
Julie Parrette ’16 (VIII)
Cynthia Pisowloski ’12 (VIII)
Justin Proctor ’12 (VI)
Dimitrios Provistalis ’12 (VIII)
Molly Rathbun ’12 (VI)
Tyler Rudolph ’12 (VI)
Elaine Sadler ’12 (VII)
Allison Savoie ’12 (VIII)
Paul Serignese ’12 MS (VIII)**
Jennifer Smith ’12 (VIII)
Erin Thompson ’12 (VI)
Beatrice Tomasi ’12 (VIII)
Laura Violette ’12 (VII)
Kevin Wiedl ’12 (VIII)
Kelly Zimmermann ’12 MS (VII)

2013

Christine Akcer ’13 (VIII)
Sara Bartosiak ’13 (VIII)
Raena Beetham ’13 (VII)
Alisha Benitez ’13 (VIII)
Karen Bonfiglio ’13 (VIII)
Susan Brunell ’13 (VIII)
Gregory Dalton ’13 (VIII)
Amy Dillon ’13 (VIII)
Kyle Droniak ’13 (VIII)
Matthew Esposito ’13 (VII)
Kevin Fechtmann ’13 (III)
Ivonne Figueroa ’13 (VII)
William Franklin ’13 (VI)
Nathan Gagnon ’13 (VIII)
Nicole Gaona ’13 (VII)
Sebastian Gronback ’13 (VIII)
Taylor Hammond ’13/’17 MS (VIII)
Ryan Harrington ’13 (VII)
Athanasios Hatsis ’13 (VII)
Lindsay Hopkins ’13 (VIII)
Christine Hutchison ’13 MS (VII)
Katie Johnson ’13 (VII)
Amy Kacerik ’13 MS (VIII)
Kimberly Kane ’13 MS (VIII)
Julian Kindel ’13 (VI)
Marley Koschel ’13 (VIII)
Erich Latincsics ’13 (VIII)
Anthony Lo ’13 (VII)
Marissa Malouf ’13 (VIII)
Holly McBride ’13 (VIII)
Shawn McCabe ’13 (VIII)
Robert McDonald ’13 (VIII)
Alexander Moylan ’13 (VI)
Jacqueline Nelson ’13/’13 (VI)
Judy Pandolfe ’13 (VIII)
Kelly Paterson ’13 (VI)*
Alyssa Rancourt ’13 (VII)
Christopher Robitaille ’13 (IV)
Kwesi Rollins ’13 (VI)
April Sauchuk ’13 (VIII)
Douglas Schreiner ’13 (VIII)
Suzanne Slater ’13 (VIII)
Ashley Smith ’13 (VIII)
Jaymie Sommers ’13 (VI)*
Amy Stuchell ’13 (VIII)
Alexander Tracy ’13 (VIII)
Andrew Vitale ’13 (VIII)
Eric Wagner ’13 (VIII)
Tammy Wawrzynowicz ’13 (VIII)
Laura Wenner ’13 (VIII)
James Young ’13 (VII)
Tara Young ’13 (VII)

2014

Brandon Berlin ’14 (VIII)
Samantha Camolli ’14 (VIII)
Luke Capezzone ’14 (VII)
Taylor Capezzone ’14 (VII)
Joseph Carillo ’14 (VII)
Nicholas Cecere ’14 (VIII)
James Chadic ’14 (VI)
Ying Chen ’14 (VI)
Derrick Curry ’14 (VI)
Thomas Dominique ’14 (VIII)
Shannon Fitzpatrick ’14 (VIII)
Nicole McBride ’14 (VIII)
Richard Gabriel ’14 (VII)
Lindsay Gallo ’14 (VIII)
Elaine Gazzola ’14 (VIII)
Alexander Gould ’14 (VII)
Amy Hietala ’14 (VIII)
Nathan Holmes ’14 (VI)
Amy Huhn ’14 (VIII)
David Johnston ’14 (VIII)
Rachel Junga Bieniek ’14 (VIII)
Zachary Marotte ’14 (VIII)
Christine Maturano ’14 (VIII)
Paul McAllister ’14 (VIII)
Bryan Mitchell ’14 (VIII)
Kyle Nitz ’14 (VIII)
Gabrielle Palladino ’14 (VIII)
Robert Pepek Jr. ’14 (VIII)
Anthony Peterson ’14 (VII)
Sheila RuJoub ’14 (III)
Rose Saxton ’14 (VIII)
Edmond Smart IV ’14 (VIII)
Kyle Steger ’14 (VII)
Jennifer Tamindzija ’14 (VI)

2015

Richard Afragola III ’15 (VIII)
Christopher Ambrosio ’15 MS (VII)
Rachel Buck ’15 (VIII)
David Coffey ’15 (VIII)
Rachel Corso ’15 (VIII)
Aaron Daley ’15 (VI)
Ragan Decker ’15 (VII)
Melinda DeDominicis ’15 (VIII)
Robert Dube ’15 MS (VII)
Megan Eremita ’15 (VIII)
Stephanie Ferreira ’15 (VIII)
Alana Gallagher ’15 (VIII)
Pedro Garcia ’15 (VI)
Christopher Gardella ’15 (IV)
Kyle Girard ’15 (VII)
Matthew Hicks ’15 (VIII)
Kelly Hogan ’15 (VIII)
Vincent Johnson Jr. ’15 (VII)
Christopher Kassimis ’15 (VIII)
Kelly Labanara 15/’16 MS (VII)
Jordan LaRusso ’15 (VII)
Kirby Madden-Hennessey ’15 (VIII)
Shannon McCourt ’15 (VI)
Kevin Mokoski ’15 (VIII)
Judy Rogers ’15 (VI)
Jen Ruggiero ’15 MS (VIII)
Jonah Sanchez ’15 (VIII)
Megan Sargent ’15 (VIII)
Kyle Shaw ’15 (VIII)
Shawn Toussaint ’15 (VIII)
Kyle Wells ’15 (VII)

2016

Josibelk Aponte ’16 (VI)
Kirby Bunnell ’16 (VIII)
Lesly Damour ’16 (VIII)
Sabrina Davis ’16 (VIII)
Cayla Dixon ’16 (VIII)
Malgorzata Duell ’16 (VII)
Lauren Duke ’16 (VIII)
Ruby Fernandes ’16 MS (VIII)
Joscelyn Fernandez ’16 (VIII)
Arnaldo Fraccaroli ’16 (VII)
Michael Freilich ’16 (VIII)
Sarah Froehlich ’16 (VIII)
Cassidy Gallup ’16 (VIII)
Alexandra Garnelis ’16 (VIII)
Richard Griffith ’16 (VIII)
Alyssa Hancock ’16 (VIII)
Bryan Hayes ’16 (VIII)
Barbara Jones ’16 (VIII)
Michael Jones Jr. ’16 (VIII)
Alexis Kurtz ’16 (VIII)
Zane Lombardo ’16 (VIII)
Marylis Mainaza ’16 (VIII)
Michael Markovics Jr. ’16 (VIII)
Joshua Measimer ’16 (VIII)
Tess Mraz ’16 (VII)
Benjamin Nichols ’16 (VIII)
Karolina Nichols ’16 (VIII)
Jesusa Nicholson ’16/’17 (VI)
Anny Ovalle ’16 (VIII)
Chelsea Pantano ’16 (VIII)
Brianna Passero ’16 (VIII)
Moriah Perrett ’16 (VIII)
Griselda Rodriguez ’16 (VI)
Kyle Roughan ’16 (VIII)
Chelsea Scanlan ’16 (VIII)
Michelle Scinto ’16 (VIII)
Maria Silva ’16 (VII)
Patrick Skiba ’16 (VIII)
Erin Strickland ’16 (VIII)
Kurt Turnier ’16 (VIII)
Trevor Warbin ’16 (VIII)
Daniel Wunderlin ’16 (VI)

2017

Shaylyn Aragundi ’17 (VIII)
Christopher Brown ’17 (VIII)
Zachary Carrell ’17 (VIII)
Jessica Charron ’17 (VII)
Sierra Colon ’17 (VII)
Daniel Coughlin ’17 (VI)
Jonathan DeCasanova ’17 (VII)
Elizabeth Del Buono ’17 (VIII)
Marle Duarte Canela ’17 (VIII)
Bryan Frankovitch ’17 (VIII)
Taylor Herold ’17 (VIII)
Brittany Hill ’17 (VIII)
Uyen Huynh ’17 (VIII)
Dajoun Jones ’17 (VIII)
Andrew Joseph ’17 (VIII)
Nicholas Khan ’17 (VIII)
Brendan Liebal ’17 (IV)
Jean Main ’17 MS (VIII)
Mariah McPhee ’17 (VIII)
Melissa Miller ’17 (VIII)
Joseph Nolet ’17 (VIII)
Lauren Polansky ’17 (VIII)
Kristyn Ryan ’17 (VIII)
Caroline Scarrozzo ’17 (VIII)
Samantha Scavo ’17 (VIII)
Gregory Schroeder (VIII)
Paul Stenko ’17 (VIII)
Natalie Stepniewski ’17 (VIII)
Timothy Taylor ’17 (VII)
Victoria Weiss ’17 (VIII)
Christina Welch ’17 (VIII)

2018

Benjamin Adams ’18 (IV)
Nicholas Afragola (VII)
Kayley Alfano ’18 (VIII)
Kassandrah Banks (VIII)
Samantha Baranauskas ’18 (VIII)
Rachel Berkowsky (VIII)
Lindsey Berube ’18 (VIII)
Courtney Binkowski ’18 (VIII)
Jonas Bjornes ’18 (VIII)
Nicole Bobbins ’18 (VIII)
Sean Bodnar ’18 (VIII)
Danielle Bonfiglio ’18 (VIII)
Troi Branham ’18 (VIII)
Majesta Brouillette ’18 (VIII)
Debbie-An Bryan ’18 (VIII)
Hannah Byrne ’18 (VIII)
Hannah Bythrow ’18 (VIII)
Samantha Carman ’18 (VIII)
Lisa Chavez ’18 (VIII)
Meckla Clark ’18 (VIII)
Kendrick Constant ’18 (VIII)
Taylor Coutant ’18 (VIII)
Kayley Crooke ’18 (VIII)
Katherine Cutting ’18 (VIII)
Matthew Daddio ’18 (VIII)
Kaleigh D’Ambruoso ’18 (VIII)
Kevin DeCapua ’18 (VIII)
Helena Delfino ’18 (VIII)
Yuberki Delgadillo ’18 (VIII)
Sarah Dewey ’18 (VIII)
Rachel DiNatalie ’18 (VIII)
Stefanie Dominguez ’18 (VIII)
Megan Doyle ’18 (VIII)
Amber Dupont ’18 (VIII)
Ritsuko Edo ’18 (VIII)
Christin Fancher ’18 (VIII)
Elyssa Ferens ’18 (VIII)
Dianalysse Floran ’18 (VIII)
Jenfrey Florentino ’18 (VIII)
Ashley Franklin ’18 (VIII)
Brooke Fulcher ’18 (VIII)
Anna Gallant ’18 (VIII)
Ariana Gangloff ’18 (VIII)
Marissa Gardner ’18 (VIII)
Anthony Giordano III ’18 (VIII)
Jenna Glynn (VI)
Tiffany Goodall ’18 (VIII)
Cooper Goslin ’18 (VIII)
Nicole Green ’18 (VIII)
Kristin Gross ’18 (VIII)
Noah Hallisey (VIII)
Adrian Hannibal ’18 (VIII)
Ciera Harris ’18 (VIII)
Stephanie Hartnett (VIII)
James Heath-Ringrose ’18 (VIII)
Samantha Hobar ’18 (VIII)
Melissa Jorsz ’18 (VIII)
Rachael Judson ’18 (VIII)
Anita Kaiser ’18 (VIII)
Montgomery Kupson ’18 (VIII)
Tia LaFrance Boyce (VIII)
Thomas Lapre ’18 (VIII)
Alyka Lara ’18 (VIII)
Julia Leitao ’18 (VIII)
Annie Lion-Lee ’18 (VIII)
Thomas Luckner ’18 (VIII)
Charlotte MacDonald ’18 (VIII)
Nora Mackay ’18 (VIII)
David Main ’18 (VIII)
Amanda Malbaurn ’18 (VIII)
Nicholas Mariasi ’18 (VIII)
Allison Marino ’18 (VIII)
Katiana Mendez ’18 (VIII)
Emily Menendez ’18 (VI)
Alexis Merrill ’18 (VIII)
Morgan Miller ’18 (VIII)
Megan Moran ’18 (VIII)
Krystle Mowrey ’18 (VIII)
Chad-Michael Muirhead ’18 (VIII)
Adam Murphy ’18 (VIII)
Allison Nadeau (VIII)
Linh Nguyen ’18 (VIII)
Amanda Noble ’18 (VIII)
Brick Palazzo ’18 (VIII)
Beata Palosz ’18 (VIII)
Emily Parsons ’18 (VIII)
Katherine Pugliese ’18 (VIII)
Kayla Ray ’18 (VIII)
Melissa Riter ’18 (VIII)
Carissa Robinson ’18 (VIII)
Samantha Salmon ’18 (VIII)
Lauren Schmitt ’18 (VIII)
Mariana Serrano ’18 (VIII)
John Silvestri ’18 (VIII)
Sunny Singh ’18 (VIII)
Ariel Smith (VIII)
Graham Smith ’18 (VIII)
Kiely Smith ’18 (VIII)
Molly Smith ’18 (VIII)
Amanda Stango ’18 (VIII)
Hannah Steed ’18 (VIII)
Alexandria Stefanou ’18 (VIII)
Marlene Suarez ’18 (VIII)
Kelsey Sullivan ’18 (VIII)
Sarah Swanson ’18 (VIII)
Julia Taylor ’18 (VIII)
Amanda Terenzi (VIII)
Amanda Tourjee (VIII)
Sarah Tricarico ’18 (VIII)
Kristen Urban ’18 (VIII)
Nicole Vanagas ’18 (VIII)
Mariana Vega ’18 (VIII)
Hannah Watford ’18 (VIII)
Thomas Willingham ’18 (VIII)
Joseph Wnuk Jr ’18 (VIII)
Allison Wylie (VI)

* – 5 or more consecutive years giving
** – 10 or more consecutive years giving
† – Deceased